Pidge, Deimos ve Atlas Sunucuları
Default Avatar

Shorty

3 yıl önce

Yetkili

Merhaba Elym2 Oyuncuları

Bu hafta içerisinde Pidge, Deimos ve Atlas sunucularının Keith sunucusuna transferiyle alakalı bazı çalışmalar başlatacağız Keith sunucusu hariç belirtilen diğer sunucularda aktif olarak oynuyorsanız aşağıda yazılı maddeleri detaylıca okuyun.

Transfer hakkında

Pidge, Deimos ve Atlas oyuncuları için bu duyurunun çok üzücü olduğunun farkındayız kalbinizden geçen ve dile döktüğünüz her kelimeyi anlayışla ve aynı üzüntüyle karşılıyoruz, bu sunucularda artık geliştirme yapamamız, nesne doygunluğu ve son aşamada ki gelişmiş karakterler yeni oyuncu girişinin sağlanması konusunda hep olduğumuz yerde saymamıza neden olmaktadır bu süreci en az hasarla atlatmanız için uzun bir süredir planlamasını gerçekleştirdiğimiz Transfer sürecini başlatmak zorundayız, bu durumla alakalı düşüncelerinizi Sunucu Transferi - 2020 adresinde ki konuya yazabilirsiniz.

Keith sunucusuna Transfer sırasında bazı eşyalarınızı aynı özelliklerde aktarabileceksiniz fakat bazılarını düzenlememiz ve değiştirmemiz gerekecektir bunların tam bir listesini açık bir şekilde paylaşacağız.

Transfer süreci

Hesap transferleri iki farklı adımda gerçekleştirilebilecektir.

 • Birinci Adım
  • Belirtilen sunucularda bulunan tüm karakterlerinizi aynı şekilde Keith sunucusuna transfer edebileceksiniz.
  • Keith sunucusuna transfer edildikten sonra seçeceğiniz iki karakter için Nesne Marketten ücretsiz set halinde Özel Nesne Oluşturma hakkına sahip olacaksınız.
   • Ücretsiz olarak alınan ürünler iki yıl süreyle ruha bağlı kalacak ve ticaret edilemeyecektir.
  • Oynadığınız sunucudan Keith sunucusuna aktarılabilecek olan eşyalarla alakalı listeyi Transfer işlemi başlamadan önce bildireceğiz.
  • Hesabınızı Keith sunucusuna Transfer ettikten sonra 2 yıl süreyle E-Posta değişikliği gerçekleştiremeyecek ve hesabı satamayacaksınız.
  • Ücretsiz Nesne Market avantajından yararlanabilmek için başvuru süresi 7 gündür, hesabınızı transfer ettikten sonra hemen bu avantajdan yararlanmak istediğiniz Karakter isimlerini bize bildirin.
 • İkinci Adım
  • Birinci adımda ki süreç tamamlandıktan sonra 1 Eylül 2020 tarihine kadar Ücretsiz Nesne Market avantajı olmadan hesaplarınızı Keith sunucusuna transfer edebileceksiniz, birinci adımda ki kısıtlamalar ikinci adımda ki süreçte de geçerlidir.

  Kısıtlamalar

  • Bu duyurunun yayınlanmasıyla beraber Tüm sunucularda Hesap ve Yang satışına bir süre izin verilmeyecektir.
  • Nesne market Ücretsiz Set avantajından yararlanabilmeniz için hesaplarınız önceden Elym2 tarafından kontrol edilecek ve uygun görülmez ise yararlanamayacaksınız, bu önlem herkesin bu avantajdan adil bir şekilde yararlanabilmesi için alınmıştır.
  • Transfer işlemleri başladığında 1 Eylül 2020 tarihine kadar Kristal Kuponları oyun içerisinde ticaret edilemeyecek ve satıştan kaldırılacaktır.
  • Tüm sunucularda bu duyurunun yayınlandığı anda Pazarda satılan tüm ürünlerin Tavan fiyatları kayıt edilmiştir Transfer işlemleri başladıktan sonra Pazarda satılan eşyaların fiyatlarında 2 kat ve fazlası fiyat artışı meydana gelirse Pazarda satılan ürün Olay Yardımcısına bu gün alınan satış fiyatından konulacak ve ürün oyuncular tarafından değil sadece bizim tarafımızdan satılabilir hale dönüştürülecektir.
  • Sadece bire bir diyalogla satışı gerçekleştirilen Özel nesnelerle alakalı Fiyat artışı gerçekleştiren oyuncuları Destek Merkezi üzerinden ihbar edebilirsiniz ayrıca bu süreçte kimsenin sıkıntı yaşamasını istemediğimiz için ticari piyasayı manipüle eden oyunculara özel ilgi göstereceğiz.
  • Keith sunucusunda ki oyuncularımızın bu süreci çok iyi değerlendireceklerine ve yeni oyunculara karşı daha iyimser olacaklarına inancımız sonsuz lütfen bu süreçte elimizden gelenin fazlasını göstererek güzel yarınlara kapı aralayalım.