Elym2 yenilendi!
Default Avatar

Shorty

4 yıl önce

Yetkili

Merhaba Elym2 Oyuncuları

Hizmet kalitemizi arttırabilmek amacıyla uzun bir süredir web hizmetlerimizde geliştirme ve iyileştirme çalışmaları yapıyorduk bu gün itibariyle yeni web sitemizi yayına aldık, bununla beraber Destek ve Wiki hizmetleride kullanımınıza sunulmuş durumdadır.

Hizmetlerimizde geliştirmeler yapmaya devam edeceğiz bu süreçte yaşadığınız tecrübeyle alakalı Destek Merkezi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Destek ve Wiki makaleler bölümü topluluk destekli bir yapıyla, Nasıl oynanır? Nereden elde edilir? sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir kütüphane haline dönüştürülecektir.
  • Oyuncularımız bundan sonraki süreçte yaşadıkları sorunlarla alakalı sadece Destek Merkezi üzerinden hizmet alabilecektir, Oyun takımı Discord, Forum, Sosyal Medya vb platformlardan yardım talepleriniz için sizi Destek Merkezi'ne yönlendirecektir.
  • Wiki içerikleri Dinamik olarak oyun sunucularından çekilmektedir oyunda cevabını bulamadığınız soruların tamamına cevabı Wiki üzerinden bulabileceksiniz.
  • Ödeme ve alışveriş işlemleri şuan sadece oyun içerisinden gerçekleştirilebilir yakın bir süreçte Ödeme ve Alışveriş alt yapımızda da bazı iyileştirmeler gerçekleştirilecektir.
  • Eski web sitemizde ki sıralamada Oyuncu hareketleri ile alakalı detaylar görülebilmekteydi malesef artık bu dataları oyuncularımız ile paylaşmayacağız Web sitemiz üzerinden daha detaylı bir sıralama hizmeti almaya devam edebileceksiniz.
  • Elym2 ile alakalı resmi duyurular artık sadece elym2.com üzerinden yapılacaktır.
  • Blog sistemiyle artık oyundaki geliştirmelerle alakalı sıkça Teknik veriler ve analizler içeren duyurular ve makaleler paylaşacağız.
  • 2020 Yılının yarısına geldiğimizde Web ve Oyun hizmetlerimizin tamamında İngilizce dil desteğini faal bir duruma getireceğiz böylelikle Elym2'yi keşfetmemiş ülkelerde gerçekleştireceğimiz reklam çalışmalarıyla Mevcut ve Yeni sunucularımızı evrensel bir hale dönüştüreceğiz.

2020 Yılı Elym2 için önemli bir yıl, 10. Yaşımızda gerçekleştireceğimiz güncellemeler ve oyuncularımızın desteği ile güzel işler başaracağız, 10 yıldır bizi destekleyen ve güvenen tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz.

Daha iyi bir Elym2 için çalışmaya devam edeceğiz.