Kurallar

Son Güncelleme: 04.12.2015 16:00

Oyunumuza kayıt olmuş tüm oyuncularımız aşağıda yazılan kuralları kabul etmiş sayılır, Kurallarda değişiklik yapılabilir veya yeni kurallar eklenebilir. Oyunumuzu oynayan tüm oyuncularımız bu yazılı kuralları takip etmekle yükümlüdür. Aşağıda yazılı olan kurallara ek olarak TÜRK CEZA KANUNU'nun tüm maddeleri kurallarımıza dahildir. Yazılı kuralları uygulayan görevli Gamemaster değil Administrator veya Takım lideridir, Herhangi bir oyuncuyu aşağıda yazılı kurallar çerçevesinde şikayet ederken Görevli Gamemastera ulaşılır ve şikayetiniz incelenmek amacıyla üst yetkili takıma bildirilir. Bu süreç bazen 2 Haftayı bulabilmektedir, bu yüzden şikayet ettiğiniz oyuncuya seni şikayet ettim gibi bir yaklaşımda bulunup kişinin hesap değiştirmesine sebep olabilirsiniz.

SOHBET KURALLARI

Madde(1) : Sohbet alanlarında suç işleyen bir oyuncuyu yazıları ile destekleyen veya suça ortaklık eden oyuncuların hesapları kapatılır.

Madde(2) : Herhangi bir oyuncunun dinine,ırkına,mezhebine veya diline hakaret eden/dalga geçen oyuncular sunucularımızdan uzaklaştırılır.

Madde(3) : Oyun içerisinde sizinle görüşen yetkili kişiler size hizmet vermek/yardımcı olmak amacıyla görevlidir. Görevli kişilere hakaret etmek hesabınızın kapatılmasına sebep olabilir. Bu yüzden sizinle görüşen yetkili kişiye karşı üslubunuzu bozmayın haklıyken haksız duruma düşmeyin.

Madde(4) : Bağırmak,Genel Sohbet , oyuna ait olan forum, resmi site kullanıcı profilleri veya facebook grup/sayfalarından başka oyunların reklamının yapılması hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

Madde(5) : Bağırmak veya Genel sohbet alanından aynı mesajları hızlı bir şekilde tekrar tekrar yazmak(Spam/Flood) ve diğer oyuncuları rahatsız etmek hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

OYUNCU KURALLARI

Madde(1) : Herhangi bir oyuncunun kişisel bilgilerini(Telefon numarası,Ev Adresi,Resimleri vb.) üçüncü şahıslarla paylaşmak suçtur ve hesabınız kapatılır.

Madde(2) : Oyuna ait olan nesnelerin veya hesapların oyun parası hariç Gerçek para / kontör veya herhangi bir eşya/nesne karşılığında satılması yasaktır ve şikayet edilen oyuncuların hesapları kapatılmaktadır. Bu satışlara destek olan veya aracılık eden oyuncuların da hesapları kapatılır.

Madde(3) : Sicili temiz olmayan oyuncuların hesapları herhangi bir sebep/kanıt gösterilmeden kapatılabilir.

Madde(4) : Oyuncuları tehdit etmek, tehdit ile kazanç sağlamak hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

Madde(5) : Oyuncularla dalga geçmek, oyuncunun oyunu rahatça oynamasına engel olmak hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

Madde(6) : Oyun içerisinde hile veya oyun hatası ile haksız kazanç elde etmek veya diğer oyuncuların hakkını gasp etmek hesabınızın kapatılmasına sebep olur ancak oyun hatasını herhangi bir haksız kazanç elde etmeden oyun görevlilerine bildirirseniz hesabınız kapatılmaz ve ödül alabilirsiniz.

Madde(7) : Bir oyuncunun itemlerini almak veya hesabına izinsiz girmek hesabınızın kapatılmasına sebep olur. Oyun yönetimi bu durumda zarara uğrayan oyuncuya item iadesi veya hesap iadesi yapma hakkını saklı tutar bu durum görevli kişinin insiyatifindedir.

Madde(8) : Suçu kesinleşmiş oyuncuyu savunmak, bağırmak veya genel sohbet alanından bu oyuncuyla ilgili sıklıkla yazılar yazmak hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

Madde(9) : Savaş bölgelerinde savaşan oyuncular için verilen ödülleri savaşmadan haksız kazanç sağlayan oyuncuların hesapları kapatılır.

Madde(10) : Hesabımı kimse kapatamaz, Ben oyuna para yatırdım vb. yaklaşımlarda bulunup kendilerini diğer oyunculardan üstün gören oyuncuların hesapları şikayet edildiği taktirde kapatılmaktadır. Elym2 oynayan tüm oyuncularımız eşittir ve oyun yönetimi oyuncuların bu tip yaklaşımlarına izin vermemektedir.

Madde(11) : Oyun yönetimindeki kişileri tanıdığını iddia ederek bir oyuncuyu oyunu oynayamayacak kadar rahatsız etmek hesabınızın kapatılmasına sebep olmaktadır. Elym2 yönetimi tüm oyunculara eşit samimiyette yardımcı olmakta ve sohbet etmektedir.

Madde(12) : Oyun ile ilgili resmi duyurular sadece oyunumuzun resmi sitesi ve forum sayfasından yapılmaktadır. Oyuna zarar verici spekülasyon yaratan oyuncuların hesapları kapatılır.

Madde(13) : Herhangi bir oyuncunun kişisel yazışmalarını, konuşmada bulunan kişilerin tamamının izni olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmak hesabınızın kapatılmasına sebep olur, bu kurala Oyun yönetiminin yazdıklarıda dahildir.

Madde(14) : Hile dağıtımı, Hile kullanımına yardımcı olmak hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

Madde(15) : Oyun açığının dağıtılması, Oyun açığının kullanılmasına yardımcı olmak hesabınızın kapatılmasına sebep olur.

Madde(16) : Siyaset içeren oyuncu isimlerinin kullanımı yasaktır. Bu kurala uymayan oyuncuların hesapları kapatılır.

Madde(17) : Oyun ile ilgili destek alabileceğiniz tek yer destek.elym2.com adresidir. Herhangi bir oyun görevlisini kişisel alanlarında rahatsız etmek veya yardım istemek görevli kişinin insiyatifine kalır veya hesabınızın kapatılmasına sebep olabilir

X
Giriş Yap
©2013-2016 Heg Bilişim, Bu portal ve tasarım Heg Bilişim tarafından tescillenmiştir. Heg Bilişim dışında kullanan veya dağıtılmasına yardımcı olanlar hakkında yasal işlem başlatılabilir. Sistemimize kayıt olduğunuz anda, Kullanım Şartlarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.