Giriş Yap
En iyi oyuncular
SıraNickLevel
alidayi38130
BRiaNN130
AgainstaL130
IHaYaL105
En iyi loncalar
SıraNickLevel
llBADEll20
LoVe20
QuaL20
EfsaneOrdu20
Oyuncu sıralaması
Lonca sıralaması
Sosyal
Son Duyurular
Oylama
metin2 pvp serverler
metin2 pvp serverler
Ely #1
Oyuna giriş yapabilirsiniz.


Shorty - Tue, 22 Apr 2014 00:55:06 GMT
Ely#1
Planlanan bakım çalışması.


Shorty - Mon, 21 Apr 2014 23:57:07 GMT
Enigma Protector Hatası
Trend Micro Titanium İnternet Security yüklü bilgisayarlarda oyunun başlatılması ile ilgili sorun yaşandığı konusunda bazı raporlar aldık, yaşanan sorun ile ilgili yeni bir metin2client.bin yayınlanacaktır.

Yeni güncelleme yayınlanana kadar oyuna giriş yapmak isterseniz Trend Micronun aktif koruma hizmetini durdurarak girebilirsiniz.

Oyundan çıkış yaptığınızda Aktif koruma hizmetini yeniden başlatmayı unutmayın.

Güncelleme muhtemelen pazar gecesine hazır olacaktır.


Shorty - Fri, 04 Apr 2014 18:48:59 GMT
Oyun içerisinde yaşanmış bir olayın gerçek ha
Oyun içerisinde yaşanmış bir olayın gerçek hayata yansıtılması doğru bir davranış değildir,

Elymetin2 yönetimi sadece oyun içi düzenin sağlanması konusunda görevlidir ve sadece görevli olduğu alanlarda ceza işlemi uygulayabilir.

Son kural değişikliklerinden sonra oyuncularımız tarafından hakaret ve aşağılama olayları farklı bir boyut kazandı.

Bizlerin tek amacı oyun içerisinde insanların birbirlerine saygılı olması ve vakit geçirdikleri bu oyunun oyun olduğunu unutmamalarını sağlamakdı ancak son kural değişikliklerinden sonra oyunda belirli bir yere gelmiş oyuncuların hakaret ve aşağılama olaylarını facebook, skype veya telefon görüşmelerine taşıması sonucu böyle bir duyuru yapma gerekliliği doğmuştur.

Oyunumuz Rekabet ve Savaş üzerine kurulu olduğu için her gün oyun içerisinde yüzlerce sözlü tartışmalar yaşanabiliyor bu durum oyunun yapısı gereği oluştuğu için hakaret ve aşağılama boyutuna ulaşmadığı taktirde herhangi bir işlem yapmıyoruz.

Amacımız hiçbir zaman oyuncuları kısıtlamak değildir, oyun içerisinde yapılması yanlış bir davranışı sırf kurallar nedeniyle oyunda yapamadığı için gerçek hayata taşımak yanlış bir davranıştır.

Yaşanan bu sorunların gün geçtikce çoğalması nedeniyle Elymetin2 yönetimine bu tip davranışları cezalandırma hakkı doğmuştur.

Ayrıca bu tip davranışlara maruz kalan oyuncularımız vakit kaybetmeden olayla ilgili yasal haklarını aramasını şiddetle öneriyoruz. Elymetin2 bu tip davranışlardan dolayı yaşanabilecek her ihtimale karşı tüm oyuncularımıza ait kayıtları yedekli olarak veritabanında saklamaktadır ve bu kayıtlar yasal olarak talep ediliğinde eksiksiz olarak teslim etmekle görevlidir.

Size hakaret edenlere cevap vermeden yasal hakkınızı arayın elimizden geldiğince bu olaylarda detaylı ve eksiksiz tüm kayıtları mahkeme tarafından talep edildiğinde ilgili yerlerle paylaşıyoruz.


Shorty - Wed, 02 Apr 2014 13:46:33 GMT
Turnuva hazırlık savaşı hakkında
Bu gün 21:00 da Ely #1 sunucusundaki CuteUnity ile Phantoms arasında bir savaş yapıldı ve CuteUnity kazandı.

Savaş sırasında dikkat edilen sorunlar

1) Kurallarda bahsedilen binek hayvan veya at kullanımının yasak olmasıyla ilgili bazı değişiklikler yaptık.

Binek hayvan ve at kullanımındaki yasağı kaldırdık, savaş esnasında oyuncu orta yuvarlağın dışına çıkıp kaçmadığı sürece savas bölgesi içerisinde strateji amaçlı kaçabilir veya pozisyon değiştirebilir.

2) Editli sunucularda silah çıkartıp saldırmayla ilgili sorunu turnuvalar başlamadan çözüyoruz.

Savaş bölgesindeki oyuncu yoğunluğu nedeniyle silah çıkartma olayının dışarıdan takip edilmesi zorlaşıyor bu yüzden turnuvalar başlamadan sunucu taraflı bu problemle ilgili düzeltme çalışması yapılacak.

3) Oyuncu sayısı sınırlaması kaldırıldı.

Artık savaşa katılan loncalar istediği kadar oyuncuyla savaşa girebilir.

4) Karşılıklı sözlü sataşma kuralı

Herhangi bir oyuncunun ne yazdığına mudahale edemiyoruz ve bu olayın kontrol edilmesi zor savaş sırasında hakemler tarafından sohbet cezası verilmesine devam edilecektir. Savaş sonunda seviyeyi bozmadıkları sürece karşılıklı sözlü sataşmalarda herhangi bir mudahale hakkımız yoktur.

Bu savaş tamamen sorunları görmemiz için deneme amaçlı yapılmıştır. İki tarafada desteklerinden dolayı teşekkür ederim.


Shorty - Sat, 29 Mar 2014 20:22:49 GMT